Blog

بهترین لباس عروس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

by لباس عروس - لباس نامزدی in ژوئن 24, 2019

خرید لباس عروس یکی ازمهمترین خریدهای ازدواج است. از نظر هر خانمی روز عروسی مهمترین روز زندگی و طبعا لباسی که در آن روز می پوشند نیز مهمترین لباس است. اولین نکته در انتخاب لباس عروس  تهیه این لباس با مد روز است.هرگز به دنبال مد های سال های گذشته نروید، تحقیق کنید و به مزون های زیادی سر بزنید.
همیشه قبل از تهیه لباس عروس کفش خود را بخرید تا در پرو لباس کفش های خود را بپوشید تا از قد لباستان مطمین شوید.

برای خرید و انتخاب لباس عروس باید به جنس پارچه ، دوخت ، مدل، سنگ دوزیها ، مکان خرید، زمان ، بودجه لباس و … توجه نمود . ما در زیر نکاتی را برای شما آورده ایم تا با کمک گرفتن از آنها برای باشکوه ترین شب زندگیتان، بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

بودجه لباس

اولین نکته ای که در خرید هر چیزی باید توجه داشت بحث مالی آن است. شما باید بر حسب مقدار بودجه ای که برای تهیه لباس کنار گذاشته اید انتخاب کنید و بهتر است که در زمان خرید مقدار مبلغ مورد نظر خود را به فروشنده بگویید تا  در زمان مدیریت داشته باشید و بتوانید به مزون های دیگر نیز سر بزنید.

 

زمان خرید لباس عروس

برای خرید لباس عروس حداقل 6 ماه قبل از عروسی اقدام کنید. اگر در خرید لباس عروس با مشکل زمان رو به رو شوید دچار استرس میشوید و نه از خرید خود لذت میبرید و نه میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
زمانیکه وقت کافی داشته باشید میتوانید از زمان های حراج و تخفیف برخی از سالنها اطلاع حاصل کنید و ممکن است لباس مورد نظرتان را با قیمت بسیار مناسب تری تهیه کنید.

 همچنین بخوانید: در انتخاب حلقه ازدواج حتما به این نکات توجه داشته باشید       

 

بهترین لباس عروس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بهترین لباس عروس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

توجه به فرهنگ خانواده ها در خرید لباس عروس

هنگام خرید و انتخاب لباس عروستان باید حتما به عقاید مذهبی خانواده خود و همسرتان توجه نمایید و بر اساس این عقاید لباس انتخاب کنید. در غیر اینصورت هم ممکن است زمانیکه لباس را میپوشید احساس خوبی نداشته باشید و هم باعث دلخوری خانواده های طرفین بشود.

سایز لباس عروس

سایز لباستان را با مشورت فروشنده انتخاب کنید. لباس عروسی که تهیه میکنید باید امکان تنگ یا گشاد کردن داشته باشد. سایز لباس عروس با سایز لباس شما متفاوت است پس اگر از نظر شماره  یک یا دو سایز بزرگتر بود نگران نشوید. مهم تن خور لباس است.

 

جنس لباس عروس

جنس لباس عروس بستگی به فصلی دارد که عروسی در آن برگزار میشود. اگرجشن ازدواجتان قرار است درتابستان برگزار شود باید مدلهای بازتر و جنس خنک تری را انتخاب نمایید اما اگر جشن عروسیتان در فصول زمستان و پاییزاست ، انتخاب لباس عروس پوشیده و بدون دنباله عاقلانه تر است زیرا خرید لباس عروس های دنباله دار باعث می شود که در این فصول که هوا بارانی و برفی است شما با یک لباس عروس گلی وارد مجلس شوید.

 

مدل لباس عروس

برخی از مدل های لباس عروس همیشه شیک و زیبا هستند. سعی کنید در انتخاب لباس عروسیتان از خریدن مدل های عجیب خودداری کنید. زیرا پیروی از برخی مد های روز و زودگذر باعث میشود چندسال بعد که عکس و فیلم عروسیتان را نگاه میکنید از انتخاب عجیبتان خجالت بکشید.

 

 

2 Comments
  1. […] بهترین لباس عروس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ […]

Leave a Reply